W dniu 21 marca 2024 roku o godz.: 16:30 odbędzie się VI Konkurs Kameralistyki Dziecęcej - "Grajmy razem"
Numer Zespołu |
Skład Zespołu Kameralnego |
Program |
1 |
Lena ADAMCZUK - flet kl. I/6 |
A.Lehman/A.M.Huszcza : "Żabka" |
Hanna ADAMCZUK - fortepian kl. II/6 |
2 |
Olga KARKOCHA - gitara kl. I/6 |
Piosenka szkocka: "The Skye Beat Song" |
Yana KOTYLEVA - gitara kl. I/6 |
Alicja ROSOWSKA - gitara kl. III/6 |
3 |
Maja LASKA - skrzypce kl. II/6 |
D.Obijalska : "Jesień w Pekinie" |
Antoni BIELECKI - fortepian kl. II/6 |
4 |
Sofiia HONCHARUK - fortepian kl. II/6 |
L.v. Beethoven : "Taniec niemiecki nr 1" |
Maciej DOŁOWY - fortepian kl. II/6 |
5 |
Yeva CHERNECHA flet kl. II/6 |
H.Purcel - "Aria" |
Polina ZIZIUK - fortepian kl. II/6 |
6 |
Alisa DZIAMIANCHYK - gitara kl. I/4 |
Bravo - melodia francuska |
Yuliana SKUMPIY - gitara kl. II/6 |
7 |
Julia-KRAWCZYŃSKA - flet kl. II/6 |
D.Stratford: "Taxi-Rag" |
Matylda DZIEDZIC - flet kl.II/6 |
8 |
Liliana GŁO¦NA - skrzypce kl. II/6 |
D.Obijalska : "Z górki na pazurki" |
Michał GOS - fortepian kl. II/4 |
9 |
Martyna MARASEK - flet kl. II/6 |
A.Lehman/A.M.Huszcza : "Kocie psoty" |
Mateusz LUDWICKI - fortepian kl. II/6 |
10 |
Marianna BOBEFF - skrzypce kl. III/6 |
E.Iwan : "Komar" |
Rafał O¦KA - fortepian kl. V/6 |
11 |
Milana RENCHKIVSKA - fortepian kl. II/6 |
M.Magin: "Zmartwienie miłosne" |
Piotr SZCZEPAŃSKI - fortepian kl. III/6 |
12 |
Mikołaj OLSZEWSKI - skrzypce kl. II /6 |
D.Obijalska : "Ajajaj" |
Michał GOS - fortepian kl. II/4 |
13 |
Yarina BASARAB - skrzypce kl. II/6 |
D.Obijalska : "Pospieszna ciuchcia" |
Filip SZULŻYCKI- fortepian kl. V/6 |
14 |
Tomasz MIKO¦ - gitara kl. III/6 |
T.Stachak/ M.Drożdżowski: "Banjo Blues" |
Tomasz MIKO¦ - gitara kl. III/6 |
15 |
Antonina GOSEK - fortepian kl. III/6 |
F.Spindler: "Immortelles" |
Michalina GOSEK - fortepian kl. III/6 |
Numer Zespołu |
Skład Zespołu Kameralnego |
Program |
22 |
Alina KOSTRZEWSKA - fortepian kl. IV/6 |
L.v Beethoven: " Taniec niemiecki nr 2" |
Piotr MIERNIK - fortepian kl. IV/6 |
23 |
Darya TRAPIEZNIKAVA - fortepian kl. IV/6 |
L.v. Beethoven : "Taniec niemiecki nr 3" |
Joanna WRZESIŃSKA - fortepian Studium |
24 |
Mateusz MILLER - flet kl. IV/6 |
W.A.Mozart : "Wariacje C-dur" |
Wiktoria MILLER - fortepian kl. VI/6 |
25 |
Antoni OLSZEWSKI - skrzypce. kl. IV/6 |
D.Obijalska : "Kot Włóczykij" |
Michał GOS - fortepian kl. II/4 |
26 |
Natasza STASIK - skrzypce kl. II/4 |
E.Gradeski: "Lodowy ragtime" |
Julia SZEWCZYK - skrzypce kl. II/4 |
Wiktor SĘKALSKI - fortepian kl. II/4 |
27 |
Marta TOMASIK - fortepian kl. IV/4 |
A.Diabelli: "Scherzo" |
Weronika WRONOWSKA - fortepian dod. kl.IV/4 |
28 |
Filip SULMA - fortepian kl. V/6 |
A.Troszel : "Pie¶ń" |
Filip SZULŻYCKI - fortepian kl. V/6 |
29 |
Sara KRYCHNIAK - skrzypce kl. IV /6 |
H.Arlen : "Over the Rainbow" |
Michał GOS - fortepian kl. II/4 |
30 |
Olga MUSZYŃSKA - gitara kl. II/4 |
J.Borner: "When tears are dryling" |
Aleksander KORNATOWSKI - gitara kl. V/6 |
31 |
Daryna BUHAIENKO - skrzypce kl. VI/6 |
A.Dvorak: "Slavonic Dances" |
Weronika WRONOWSKA - gitara kl. IV/4 |
32 |
Roch PNIAK - skrzypce kl. VI/6" |
A.Curci: "Ciarda" |
Stanisław REK - gitara kl. VI/6 |
33 |
Katarzyna MALCZEWSKA - skrzypce kl. VI/6 |
H.Ford: "Powróćmy ….' |
Helena KUBIAK- fortepian kl. IV/4 |
34 |
Józefa KREKORA - flet kl. V/6 |
Z.de Abreu: "Tico - tico" |
Weronika WRONOWSKA - gitara kl. IV/4 |
35 |
Maja BOBKA - fortepian kl. IV/4 |
A.Troszel : "Dumka" |
Daryna BUHAIENKO - fortepian dod. kl. VI/6 |
36 |
Alan KAPITUŁKA-MORAWSKI - flet Studium4 |
L.v Beethoven : "Rondo"
|
Joanna WRZESIŃSKA - fortepian Studium |